Hoppa till sidans innehåll

Halloweenhoppet startlista

27 OKT 2020 09:22
  • Uppdaterad: 27 OKT 2020 09:22

Vi har begränsat till en start per person bland alla ridskoleryttare för att ge alla bättre förutsättningar att rida fram etc. Om något har blivit fel (brukar det alltid bli...) så maila oss på klubben. 

Tävlingen startar 17.30 och det kommer vara samma bana hela kvällen. Ni som rider samma häst har gemensamt ansvar att se till att den är ren efter en dag i hagen och klar i tid. 

Max en medföljande per ryttare och vi håller avstånden mellan varanda :-)

Startlista clear round.

Rosett till felfria ekipage

40 cm ponny och 50 cm häst!

  1.  Freja Kjellman                                                    Lu
  2.  Ella Babic                                                            Gaby
  3. Lisa Lauren                                                          Della
  4.  Michelle Persson                                                Sandi
  5.  Malin Ericsson                                                    Amigo
  6.  Vera Norlander                                                    Linus                                     
  7.  Ellen Ericsson                                                     Poca
  8.  Alva Thysell                                                        Della
  9. Louise Limborg                                            Gaby
  10. Ellinor Ekegren                                            Lu
  11. Johanna Bengtsson                                     Sandi
  12. Hanna Szymczak                                         Linus
  13. Evelina Olsson                                             Della
  14. Linnea Remnold                                          Gaby
  15. Kajsa Hansson                                             Rocky
  16. Harald Kjellman                                           Akke
  17. Isabella Castells                                           Solo
  18. Frida Johansson                                          Cookie
  19. Emmie Johansson                                       Allan
  20. Matilda Nilsson                                           Lothus
  21. Sanna Haglund                                            Exminus
  22. Allie Sanden                                                 Tim
  23. Klara Hansson                                              Gina Lisa
  24. Nelly Walasek                                             Akke
  25. Johanna Akke                                               Mynta

Startlista KM LEKTION/lilla rundan

40 cm

1. Annie Mörking                                                Amigo

2. Viola Ekegren                                                  Mysan

3. Linnea Sjögren                                                Issy

4.Vendela Olsson                                                Amigo

50 cm

18. Maja Borginger                                             Sandi

60cm

5.Tilda Johansson                                               Rocky

6. Julia Ingloff                                                     Cookie

7.Matilda Nilsson                                              Lothus      

8. Sanna Haglund                                            Exminus

       

70 cm

7. Julia Svensson                                                 Zistan

8.Simon Westerlund                                           Allan

9.Lina Bonder                                                      Solo

10. Cassandra Purhagen                                      Lasse

11. Filippa Ericsson                                             Kickan                                      

13. Sara Mörking                                                Zistan

14 Mila Pagård                                                    Allan.            

 

Startlista KM PRIVAT/stora rundan

3 privatponnyer+1 lektionsponny

3 privathästar +1 lektionshäst

60cm

  1. Emilia Andersson                                          Tiffany

70cm

2.Elina Grundström                                            Flash

3.Elvira Sjögren                                                  Miss Holly

4.Saga Wedelsbäck                                             Cookie

80cm

1. Amanda Olin                                                  Kickan  

2. Amelia Hagerin                                              Sidney                                              

3..Klara Hansson                                                  Gina Lisa

4. Caroline Jönsson                                              Dolce

1.10

3.Ida Andersson                                                  Grå

 

 

Skribent: Sara Grundström
E-post: Adressen Gömd



Gå in via sponsorhuset när du handlar på nätet som får både du och klubben provision utan att det kostar dig en enda krona.

 

 

Markkompaniet

   

logga-fexilast

Ridsport & Stängsel gul

 

 Sponsorhuset

Postadress:
Eslövs RK - Ridsport
Södra vägen 17
24193 Eslöv

Kontakt:
Tel: 0760336720
E-post: eslovsridklubb@telia...

Se all info