Hoppa till sidans innehåll

Startlista blåbärshoppet

08 FEB 2019 12:53
Det glädjer att så många vill vara med men det blir kämpigt med startlistan. Många av er har inte fått den häst de önskat men vi tror ni kommer ha roligt ändå och har gjort vårt bästa för att få till det.
  • Skapad: 08 FEB 2019 12:53

Blåbärsklass (med ledare) Alla blåbärshästar ska vara klara och uppe i ridhuset 9.45. Beräknar att klassen är klar ca 10:30. Salvia och Sandi är klara efter denna klassen och ska tas upp till stallet och skötas om.

 

  1. Tony Lindell-Hägge
  2. Johanna Åström-Lance
  3. Kajsa Roth-Salvia
  4. Lova Sjungare-Sandi
  5. Vera Ahnfors-Horice
  6. Malvina Jönsson-Greta
  7. Hugo Palmqvist-Salvia
  8. Alicia Leek-Amigo
  9. Dorotea Klang-Sandi
  10. Ivett West-Hägge
  11. Nike Kuprijank-Horice
  12. Rebecka Gustavsson-Salvia
  13. Linnea Lindskog-Sandi

 

                                         

Lingonklass (utan ledare) Startar ca 10.30 Personalen i stallet kommer ha en lista på när varje häst ska vara klar så vi minimerar den tid som hästarna är sadlade.

  1. Linnea Remnold-Horice  
  2. Alma Ulloa-Lance
  3. Isabella Sahlin-Mysan
  4. Lovisa Heurlin H-Flora
  5. Alve Heurlin H-Horice
  6.   Viola Heander-Amigo
  7. Linn Månsson-Greta
  8. Lovis Losell- Nimbus
  9. Vera Norlander-Hägge
  10. Alva Thysell-Mysan
  11. Julia Andersson-Lance
  12. Hanna Westerlund-Flora
  13. Freja Kjellman-Poca                           
  14. Mathilda Nilsson-Wesley
  15. Hanna Brink-Mysan
  16. Milia Kolevska-Hägge
  17. Ida Hallberg-Poca
  18. Mika Nilsson-Linus
  19. Kajsa Roth-Flora
  20. Ella Babic-Horice
  21. Theo Kastlund-Mysan
  22. Freya Schottl-Poca
  23. Nea Bentzen-linus
  24. Isabelle Hoff-Hägge
  25. Amanda Rizova-Kickan
  26. Saga Börjesson-Lance
  27. Klara Mårtensson-Horice                                     
  28. Lisa Lauren-Poca
  29. Elvira Remgard-Linus
  30.  

Lätt Beräknas starta tidigast 11.30!

  1. Alva Sjungare-Linus
  2. Viola Ekegren-Mysan
  3. Viola Heander-Poca                                                
  4. Thea Nilsson-Flora
  5. Annie Mörking-Hägge
  6. Filippa Ericsson-Kickan
  7. Harald Kjellman-Mackan
  8. Malin Ericsson-Linus
  9. Clara Johnsson-Mysan
  10. Isabella Castells-Solo
  11. Hanna Hedén- Bubben                                                
  12. Matilda Nilsson-Wesley                                                  
  13. Emmie Johansson-Akke
  14. Frida Johansson-Allan
  15. Julia Ingloff-Kickan
  16. Ella Severin-Alice
  17.   Mila E Pagård-Solo
  18. Elina Grundström- Lu
  19. Tilda Johansson-Amigo
  20. Linn Bengtsson- Spotty
  21. Filippa Roos-Bubben                                                                                
  22. Amelia Hagerin-Allan
  23. Allie Sandén-Akke
  24. Amanda Olin-Kickan                                   
  25. Klara Hansson-Solo
Skribent: Sara Grundström
Epost: Adressen Gömd

 

Läderlappen

Markkompaniet

 

Eslövs Bostad

logga-fexilast

Ridsport & Stängsel gul

 

Sponsorhuset

 

Postadress:
Eslövs RK - Ridsport
Södra vägen 17
24193 Eslöv

Kontakt:
Tel: 0760336720
E-post: This is a mailto link

Se all info